Poniedziałek - Piątek08:00-20:00
AdresKłobucka 6D lokal U3, Warszawa
Telefon+48223071040

Jedyne takie miejsce,
gdzie całą uwagę poświęcamy naszym małym Pacjentom!

84190DE2-1930-4C36-86FF-EB05F98CE979
portfolio_06
wybielanie zębów- "hollywood smile"
0123456789001234567890%
Client Satisfaction
012345678900123456789001234567890+
Clients Per Month
0123456789001234567890h
Working Time
0123456789001234567890+
DentiCare Employees
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/08/tataclinic-03-640x640.jpg

Lekarz dentystaMichał Kaczmarek

Specjalista stomatologii dziecięcej
Współwłaściciel i współtwórca Tata Stomatolog Clinic
Autor bloga Tata Stomatolog

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, studia podyplomowe ukończone na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Prywatnie Tata Lenki i Lary.

Jako stomatolog staram się dzielić  ze swoją wiedzą z innymi za pośrednictwem swojego bloga i w social mediach. Chce uświadomić społeczeństwo jak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej od pierwszych dni życia, by móc jak najdłużej cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem!

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/08/tataclinic-07-640x640.jpg

LekarzVictoria Perovic-Kaczmarek

Współwłaścicielka Tata Stomatolog Clinic
Dyrektor Zarządzający

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Dyplomowana psychoterapeutka, studia podyplomowe ukończone na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Prywatnie Mama Lenki i Lary.

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/08/tataclinic-29-640x640.jpg

Lekarz dentystaAneta Lipska

Stomatologia dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Aktualnie w głównej mierze zajmuję się stomatologią zachowawczą oraz stomatologią dziecięcą. W pracy z pacjentami zarówno tymi dorosłymi jak i dziećmi wyróżniam się empatią, delikatnością i dużą cierpliwością. Stale poszerzam swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Prywatnie jestem mama dwójki maluchów więc znam problemy małych pacjentów również od strony rodzica.

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/08/image0-640x640.jpeg

Lekarz dentystaNatalia Giska

Stomatologia dziecięca

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Moją pasją jest stomatologia dziecięca oraz zachowawcza. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach, gdzie stale podnoszę swoje kwalifikacje. Na co dzień pracuję w lupach. Dzięki pracy w powiększeniu jestem w stanie zająć się pacjentem z jeszcze większą dbałością.

Bardzo cenię sobie współpracę z małymi dziećmi. Staram się sprawiać, aby czuli się w gabinecie jak najbardziej komfortowo. Każdego malucha chętnie wprowadzę w świat stomatologii. Największą satysfakcję sprawia mi uśmiechnięty po zabiegu mały pacjent!

W wolnym czasie uwielbiam podróżować, czytać książki i chodzić do teatru.

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/08/tataclinic-39-640x640.jpg

Lekarz dentystaAleksandra Markowska

Stomatologia dziecięca
Wędzidła

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W codziennej pracy skupia się na leczeniu zachowawczym oraz chirurgii. Organizatorka licznych konferencji i szkoleń z zakresu stomatologii.
Dba o stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój w kierunku stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej poprzez uczestnictwo w licznych kursach.
Jako jedna z nielicznych wykonuje zabiegi frenotomii wędzidełka języka u noworodków oraz niemowląt oraz miofrenuloplastyki u dzieci i dorosłych. Współpracuje przy tym m.in. z neurologopedami, logopedami, czy osteopatami, stale zagłębiając zagadnienia dotyczące ankyloglosji.

Nastawiona na kompleksowe leczenie pacjenta oraz jego przeprowadzanie w bezstresowej atmosferze. Cechuje się świetnym podejściem do dzieci, dzięki czemu wizyty małych pacjentów przebiegają spokojnie i satysfakcjonująco, także dla rodziców.

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/08/tataclinic-32-640x640.jpg

Lekarz dentystaJulia Nguyen

Stomatolog dziecięcy

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym. Doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając staż w Medicover w Warszawie. Systematycznie bierze udział w szkoleniach i kursach. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i empatią. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym dzieci.

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2024/04/IMG_8442-640x640.jpg

Lekarz dentystaKlaudia Wiśniewska

Stomatolog dziecięcy

„Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

Z zaangażowaniem biorę udział w licznych konferencjach naukowych oraz kursach co umożliwia mi stałe poszerzenie mojej wiedzy i nabywanie nowych innowacyjnych umiejętności. 

Specjalizuję się w leczeniu zachowawczym, kładąc nacisk na profilaktykę i utrzymanie zdrowego, pięknego uśmiechu u pacjentów. 

Zajmuję się leczeniem endodontycznym przy użyciu mikroskopu. Wykonuję ekstrakcję zębów mlecznych oraz leczę urazy.

Z ogromnym entuzjazmem i empatią podchodzę do wykonywanej przeze mnie pracy, zapewniając najmłodszym pacjentom komfort i bezpieczeństwo.

Stawiam nacisk na wysoką jakość opieki stomatologicznej, co przekłada się na indywidualne podejście do pacjenta, jak również budowanie przyjaznej atmosfery.

Prywatnie mam duszę artysty i jestem miłośnikiem tańca. „

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/08/tataclinic-31-640x640.jpg

Lekarz dentystaAleksandra Materny-Jakubska

Specjalista ortodoncji

W 2018 roku ukończyła z wyróżnieniem Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie.

Doświadczenie zawodowe poszerzała w trakcie zagranicznych studiów na wydziale lekarsko-dentystycznym włoskiej uczelni Università degli Studi di Milano.
Po powrocie do Polski odbyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie ortodoncji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2022 roku zdała egzamin specjalizacyjny uzyskując najlepszy wynik w Polsce oraz tytuł specjalisty ortodoncji.
Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale podnosi swoją wiedzę oraz kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu ortodoncji w kraju i za granicą. W pracy cechuje się empatią, dokładnością, zaangażowaniem. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych, dzieci i młodzieży.

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/11/IMG_1577-640x640.jpg

Lekarz dentystaJoanna Chodup

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
W swojej pracy z najmłodszymi pacjentami duży nacisk kładzie na edukacje rodzica jak i wizyty adaptacyjne dziecka.
Dobra i pełna szacunku komunikacja zarówno z dzieckiem jak i z dorosłym to zasadniczy warunek w oparciu o planowane leczenie i wspólne podejmowane decyzje.
W swojej praktyce zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej u dzieci często wykonuje w sedacji w trosce o dobro pacjenta.
Pamietajmy, ze zapewnienie tylko profesjonalnej opieki stomatologicznej od najmłodszych lat pozwala w przyszłości uniknąć wielu problemów.
https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/11/IMG_1576-640x640.jpg

Lekarz dentystaMagdalena Skierska-Bieg

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie w trakcie specjalizacji z Protetyki Stomatologicznej w Instytucie Stomatologi CSK w Łodzi. 

W klinice Tata Stomatolog zajmuje się leczeniem protetycznym najmłodszych pacjentów.
Podchodzę do nich indywidualnie oraz z dużą dozą empatii. W pracy najważniejsze jest dla mnie dobro i komfort oraz wsparcie i pomoc w pokonywaniu lęku przed leczeniem. Dbam o to, by wizyty odbywały się w spokojnej atmosferze i kładę duży nacisk na rozmowę

Prywatnie jestem mamą małej Uli oraz wielką pasjonatką koni, jeździectwa, jogi i fotografii reportażowej

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3334-640x640.jpg

Lekarz dentystaAleksandra Kacprzak

„Ukończyłam studia na Miedzynarodowym Uniwersytecie Medycznym w Ivano-Frankivsku. Kwalifikację zawodową wraz z oświadczeniem uzyskałam w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Etap studiów umożliwił mi poznanie języków na poziomie komunikatywnym tj. angielski, ukraiński oraz rosyjski. Doświadczenia zawodowego nabierałam w prywatnym gabinecie pod Warszawą, przyjmując młodocianych pacjentów w różnym przedziale wiekowym. W swojej praktyce staram się wykorzystywać zdobytą dotychczas wiedzę, ale również pogłębiać ją poprzez udział w licznych kursach i konferencjach. W kontakcie z pacjentem staram się w zrozumiały sposób wyjaśniać trudne dla pacjenta jak i rodzica zagadnienia stomatologiczne oraz promować nawyki korzystne dla ogólnego zdrowia. Zajmuję się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci.

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować i prowadzić aktywny tryb życia.”

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2024/04/2Z9A5547-640x640.jpg

Lekarz dentystaKarolina Fritz

„Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W codziennej pracy zajmuję się głównie stomatologią dziecięcą, zachowawczą i estetyczną. Stale rozwijam się w różnych dziedzinach stomatologii biorąc udział w licznych kursach i konferencjach naukowych. Współpraca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję. Podczas wizyt dbam o komfort małych pacjentów okazując im szacunek i należytą uwagę. Szczególną uwagę poświęcam diagnostyce i profilaktyce. W razie potrzeby przeprowadzam leczenie w sedacji wziewnej. Prywatnie interesuję się szeroko pojętą sztuką.”

https://tatastomatolog.com/wp-content/uploads/2023/08/tataclinic-33-640x640.jpg

Lekarz dentystaPatryk Matusiak

„Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyłem w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie odkryłem zainteresowanie stomatologią dziecięcą. Praca z dziećmi daje dużo satysfakcji. Moje umiejętności i cechy charakteru wychodzą naprzeciw oczekiwaniom młodych pacjentów, którzy wymagają cierpliwości, delikatności, precyzji, refleksu oraz zdolności szybkiej adaptacji do zmiennych warunków.
Bardzo istotna jest dla mnie kwestia profilaktyki, edukuję jak dbać o zęby pod kątem higieny i odżywiania.
Prywatnie fan formuły 1 i zdrowego stylu życia.”

What Our Patients Say

Completely synthesize principle-centered information after ethical communities. Efficiently innovate open-source infrastructures via inexpensive materials.

What Our Patients Say

Completely synthesize principle-centered information after ethical communities. Efficiently innovate open-source infrastructures via inexpensive materials.

Brad Wilson
Dental surgery

Uniquely deploy cross-unit benefits with wireless testing procedures. Build full backward compatible relationships.

Trixie Payton
Dental surgery

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test clickthroughs from users.

Kristin Yang
Dental surgery

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks after installed base benefits.

Josh Scott
Dental surgery

Holisticly predominate extensible testing procedures for reliable supply chains top line service cutting edge deliverables.

Michelle Orton
Dental surgery

Distinctively exploit optimal alignments for intuitive bandwidth. Quickly coordinate e-business applications.

Jessica Bright
Dental surgery

Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies and processes.